Независимый сайт адвокатов Украины
«Оказывайте доверие лишь тем, кто имеет мужество при случае вам поперечить и кто предпочитает ваше доброе имя вашей милости» (Суворов А. В.)

[ 07 December 2012 | Просмотров 1721 ]

Голова Ради адвокатів України Володимир Висоцький оскаржив рішення Ужгородського міськрайонного суду

Як уже повідомляло наше видання, в колах, близьких до Л.Ізовітової і В.Загарія обговорюються плани щодо позбавлення права займатися адвокатською діяльністю Володимира Висоцького. Усунення його, як лідера адвокатської опозиції, допоможе істотно полегшити задачу «приборкання непокірних регіонів», які прийняли рішення про проведення позачергового з'їзду адвокатів.

На сьогодні, 7 грудня, призначено засідання ВКДКА. При цьому Валентин Загарія настільки заклопотаний наявністю кворуму, що вдався до відвертого залякування членів комісії.

У той же час на офіційному сайті з'явилася інформація, яка свідчить про те, що рішення суду було оскаржено Висоцьким і досі не набрали законної сили.

Інформація щодо оскарження В.Висоцьким рішення і окремої ухвали Ужгородського міськрайонного суду 

26.11.2012 Ужгородський міськрайонний суд  Закарпатської області ухвалив рішення по справі №712/19720/12 за позовом Висоцького Володимира Івановича до Немеша Петра Федоровича, Фазекоша Олексія Андрійовича, Масяк Нінель Степанівни, про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди, яким в задоволені позову відмовлено.

26.11.2012 році суддя Ужгородського міськрайонного суду  Закарпатської області  Бисага Т.Ю. по справі  № 712/19720/12 постановив окрему ухвалу. Так виходячи зі змісту вищевказаної ухвали під час розгляду даної справи судом «нібито» було виявлено ряд порушень закону Головою Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів Висоцьким В.І. Вищевказаною ухвалою суд  зобов’язав Голову Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В.М. включити питання щодо виявлених порушень до порядку денного найближчого засідання комісії для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, які сприяли виникненню виявлених судом порушень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

На сьогоднішній день вищевказані, незаконні, необгрунтовані окрема ухвала і рішення Ужгородського міськрайонного суду  Закарпатської області по справі № 712/19720/12 оскаржені Позивачем до Апеляційного суду Закарпатської області у встановленому Цивільно-процесуальним кодексом України порядком і не набрали законної сили.

http://yurpravda.info/index3663.htmlДобавить комментарий