Независимый сайт адвокатов Украины
«Оказывайте доверие лишь тем, кто имеет мужество при случае вам поперечить и кто предпочитает ваше доброе имя вашей милости» (Суворов А. В.)

[ 16 May 2013 | Просмотров 805 ]

Киевский апелляционный суд рассмотрел жалобу Высоцкого в течение пяти минут, предварительно посовещавшись с представителями Изовитовой и Загарии

Сьогодні 16.05.2013 року колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду постановила ухвалу по справі №2а-16686/12/2670, якою апеляційну скаргу Висоцького В.І. залишила без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 04 березня 2013 року за адміністративним позовом Висоцького В.І. до Державного реєстратора Відділу державної реєстрації Печерської районної в місті Києві Державної адміністрації Савенкової В.І, третя особа Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, про визнання дій незаконними та зобов'язання вчинити певні дії без змін.

Цікавить не саме рішення, яке було доволі прогнозованим, а порядок його ухвалення. Відповідно до повістки-повідомлення від 05.04.2013 року справа була призначена до розгляду у залі №8 о 9:30 16.05.2013 року. Прибувши до суду в назначений час Позивач та його представники побачили, як представники ВКДКА виходять із зовсім іншого залу (№12). О 9:33 представники Позивача звернулись до секретаря судового засідання, який дізнавшись про ці обставини, направився доповісти про них колегії. Через хвилину він оголосив, що колегія перейшла до розгляду апеляційної скарги в порядку письмового провадження. Не дивлячись на те, що відповідно до тієї ж повістки явка сторін, і зокрема Висоцького В.І. була обов'язковою. Ще за п'ять хвилин секретар оголосив, про те що колегія залишила рішення суду першої інстанції без змін.

От таким чином, Окружний адміністративний суд м. Києва, Київський апеляційний адміністративний суд визнали законними державну реєстрацію змін до установчих документів ВККА при КМУ, знехтувавши нормами Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і Кодексу адміністративного судочинства України.

Це при тому, що ВККА при КМУ була державною організацією, ВКДКА навпаки - орган адвокатського самоврядування. «Зміни» внесли до Положення про ВККА, затверджене Указом Президента в 1993 році, яке скасоване Указом Президента України від 30 жовтня 2012 року, ніяких заходів щодо правонаступництва не провели. Таким чином, орган адвокатського самоврядування отримав повноваження державної організації-оскільки тепер предмет діяльності ВКДКА-державне управління. Можливо не за горами часи, коли члени ВКДКА отримають відповідний статус державного службовця?

http://yurpravda.info/index4174.htmlДобавить комментарий