Независимый сайт адвокатов Украины
«Не следует доверять человеку, который, утверждая что-либо, кладет руку на сердце» (Лихтенберг Г.)

Інформаційна Довідка Членам Ради адвокатів України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатуриЧленам Ради адвокатів України,

Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Доводжу до Вашого відома, що мною,  в судовому порядку оскаржено всі рішення зібрання, яке іменувало себе «Установчий з’їзд адвокатів України», що відбулося в готельному комплексі  «Русь», за адресою м. Київ, вул. Госпітальна, 4.

Зокрема подані адміністративні позови до Окружного адміністративного суду міста Києва,  та позовні заяви до Шевченківського районного суду м. Києва.

Відповідно до них,  оскаржується всі рішення даного зібрання, дії окремих осіб на ньому, державна реєстрація Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, відізвання та призначення членів Вищої ради юстиції.

Жодна інформація, щодо того що я визнав результати проведення даного зібрання, не відповідає дійсності.

Більше того 28 листопада 2012 і 11 грудня 2012 відбулися засідання Ради адвокатів України, на яких було прийнято рішення про проведення позачергового з’їзду адвокатів України.

А тому, з урахуванням цієї обставини і судових спорів, на мій погляд, будь-які спроби проведення, так званих, «засідань Ради адвокатів України» або «Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури» не відповідають чинному

          законодавству.

13.12.2012                                                В.І.Висоцький