Независимый сайт адвокатов Украины
«Основы каждого государства и фундамент любой страны покоятся на справедливости и правосудии» (Ас-Самарканди)

Інформація щодо проведення установчої конференції адвокатів Харківської областіГолові Вищої кваліфікаційної
комісії адвокатури при
Кабінеті Міністрів України
Висоцькому В.І.
01601, м. Київ, вул. В.Васильківська, 23Б

 

Інформація щодо проведення Установчої конференції адвокатів Харківської області

 

У відповідності до п.5 Перехідних положень ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» адвокатам Харківської області було розіслано 1700 повідомлень рекомендованою поштою (про що маються в наявності поштові реєстри) та опубліковано оголошення в обласній газеті «Слобідський край». Також надсилались смс-повідомлення на  мобільні телефонні номери адвокатів  про проведення Установчої конференції адвокатів 15.10.2012р. у приміщені готелю «Харків» з початком о 10-00 годині.

В порушення певними особами вимог зазначеного Закону, не всі адвокати Харківської області, які бажали взяти участь в установчій конференції адвокатів, мали можливість бути присутніми в конференц-залі Готелю «Харків». Їм було відмовлено в реєстрації та присутності на конференції, оскільки в ній брали участь лише делегати установчої конференції, які були обрані на раніше проведених зборах за квотою 1 від 20 (це рішення КДКА Харківської області  ВККА визнано незаконним та скасовано).

Приблизно 300 адвокатів Харківської області, які були належним чином повідомлені про установчу конференцію адвокатів регіону, змушені були проводити установчу конференцію, яка б відповідала вимогам закону та насамперед Розділу Х «Перехідні положення» Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність»  в  ДК «Будинок Офіцерів».

Зала Будинку Офіцерів нараховує 650 місць. Розпочалася конференція о 12.00 годині. Приймали участь в установчій конференції адвокатів – 230 адвокатів регіону.

О 12-10 годині, найстаріший за віком адвокат області, який  був присутній серед інших адвокатів - Голянд Юхим Ілліч, оголосив кількість учасників конференції - 230 адвокатів та оголосив установчу конференцію регіону відкритою.

 Головуючим на установчій конференції було обрано Гончаренка Олександра Володимировича.

Одноголосно на конференції був затверджений порядок денний передбачений ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», затверджений регламент роботи конференції та обрана лічильна комісія.

У зв’язку з тим, що голови КДКА Харківської області - Стаматіної М.В. не було присутньою на цих зборах, звіт щодо діяльності КДКА Харківської області не проводився.

За нормою представництва 1 делегат від 100 адвокатів даною конференцією було обрано делегатів на установчий з’їзд адвокатів України  -  17 делегатів та 3 резервних.

Після розгляду всіх питань порядку денного зауважень, скарг, заяв та пропозицій  від учасників установчої конференції  головуючому конференції не надходило, о 14-30 год. установчу конференцію було оголошено закритою.

 

Голова установчої конференції адвокатів Харківської області                               О.В. Гончаренко