Независимый сайт адвокатов Украины
«Чем честнее человек, тем менее он подозревает других в бесчестности; низкая душа предполагает всегда и самые низкие побуждения у благородных поступков» (Марк Туллий Цицерон)

1.Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в установленому законом порядку звернулась з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 19.06.2012 року по1. Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в установленому законом порядку звернулась з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 19.06.2012 року по справі за адміністративним позовом Харківської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору Настенко О.В., Гевоян В.С., Бекузаров Р.Е., Турков К.Л. про визнання протиправним та скасування рішення.

2. Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в установленому законом порядку звернулась з апеляційною скаргою на ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва від 21 вересня 2012 року, щодо вжиття заходів забезпечення позову Гунченка О.В. та зупинення дії рішення Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури від 11.09.2012 року №VI/18-894